Jan Karol Jóźwiak – Bioenergoterapeuta » PROGRAM VIII MIĘDZYNARODOWEGO ZJAZDU NATUROTERAPEUTÓW 24 – 26 MAJ 2013 K S I Ę Ż E M Ł Y N Y 2013

Jan Karol Jóźwiak – Bioenergoterapeuta

PROGRAM VIII MIĘDZYNARODOWEGO ZJAZDU NATUROTERAPEUTÓW 24 – 26 MAJ 2013 K S I Ę Ż E M Ł Y N Y 2013

19.05.2013

PROGRAM VIII  MIĘDZYNARODOWEGO ZJAZDU NATUROTERAPEUTÓW  24 – 26 MAJ.2013

PATRONAT -  miesięcznik  „UZDRAWIACZ”

K S I Ę Ż E   M Ł Y N Y  2013

Piątek 24.05.2013 r.

15.00 – 16.00    -  Przyjazd i zakwaterowanie.

16.30 – 17.00 –  Uroczyste otwarcie Zjazdu
Karol JóźwiakPrezes Zarządu-Starszy Cechu i Paweł Portalewski - Podstarszy Cechu

  • Robert GrabowskiPodstarszy Cechu,
  • Wanda PasikowskaSekretarz
  • Krzysztof  ŁatkowskiSkarbnik
  • Stanisław Leśny – Redaktor naczelny „UZDRAWIACZA” i Wyd. „AMBROZJA”

*    Elżbieta JankowskaPoseł na Sejm, Przewodnicząca Ogólnopolskiej Ligi Kobiet -

17.00 – 17.55          -  Karol Jóźwiak – seans zbiorowy z indywidualnym przekazem.

18.00   Kolacja

18.30 – 19.45 –  Wierutia Martiszenia – „Wiosenne ziola”

19,50 – 20,35        -   Janina Janulioniene – „Człowiek i jego imię”
20.40 – 21.25         -  Edida Mackiewiczenia  – „Metody masażu bursztynem”

21.30 – 22.30         - Andrzej Kaczorowski – „Hipnoterapia, hipnoza i autohipnoza w połączeniu z innymi terapiami”.

22.35 –   2.00         – Leszek Weres – „Kosmiczny czas ludzkości”

Sobota  25.05.2013 r.

8,00    Śniadanie

8.30 -  9.30 –  Walne  Zebranie Członków Polskiego Cechu Psychotronicznego.

(Wręczanie legitymacji i znaczków członkowskich nowym członkom cechu )

9.40 – 12.50          - Jan Mazurkiewicz – „Ziołolecznictwo w praktyce i w terenie”

13.00    Obiad

13,30 – 14,00 - przerwa po obiednia

14.00 – 14.55        - Anna Grabowska – „ Terapia dźwiękiem”

15.00 – 15.55        -  Agnieszka Kamska – „Homeopatia w życiu człowieka”

16.00 – 16.55        -  Stanisław Leśny – „Sposób prezentacji naturoterapeutów w miesięczniku Uzdrawiacz”

17.00 – 17.55        – Tomasz Kotkowski – „Bliźniacza  miłość w astrologii”

18.00 Kolacja

18.30 – 19.00        –  Galina Saiseisowa – „ Szamańskie oczyszczania”

19,30 – 20,30        -  Marek Kalwoda –  „ ( Metoda terapii opracowana przez G.P. Grabovoy”a )”

20.35 – 22.00        - Andrzej Pietrzak – „Energia ludzka”

22.00 – 01.00    -  20 lecie Stowarzyszenia Bioenrgoterapeutów „MAZOWSZE” przy ognisku pod kierownictwem                                                                                                    *                                  Zarządu i Rady  Stowarzeszenia  -   oraz wieczorek taneczny.

Niedziela 26.05.2013 r.

8.00 Śniadanie

8.30   -  9.15           - Teresa Grenda – „Chirurgia falowa.”

9,20  -  10,05         -   Mateusz Szubert – „Uzdrawianie kryształami – zastosowanie kamieni w bioenergoterapii”

10,10 – 10.55         – Wanda Pasikowska – „ Huna lecznicza.”

11,00 – 11,45 - Paweł Portalewski – „Radiestezja w domu i zagrodzie”

11.50 – 12.50Przerwa  na dojazd do Sanktuarium.

13.00 – 14,00-  Msza święta w Sanktuarium Siedlątków za członków cechu i członków VIII Zjazdu Nauroterapeutów

14.00 – 14.50  -  Przerwa integracyjna – spacer po lesie.

15.00   Obiad

16.00 – Zakończenie VIII Zjazdu Naturoterapeutów.

Uwaga!  Ewentualne zmiany w programie będą podawane w kolejnych komunikatach.

Program zakończono w dniu 06.05.2013r


idź do góry strony

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Zobacz Politykę Cookies.